Hallitus

 

 

HALLITUS:

 

Puheenjohtaja:

Anne Koivisto                                         puh. 044 312 6979

vara pääluottamusmies, päivähoidonluottamusmies 

anne.koivisto@varkaus.fi

 

Sihteeri:

Ulla Linden                                               puh. 040 733 8792

Koulunkäynninohjaajien luottamusmies

ulla.linden@pp.inet.fi

 

Taloudenhoitaja/ vara puheenjohtaja

Leila Iivarinen                                           puh. 044 556 1630 

pääluottamusmies                                   työ. puh. 044 743 6396

leila.iivarinen@varkaus.fi

 

Jäsenasianhoitaja:                                   puh. 044 551 2667

Hanna Suurholma

Ruoka- ja puhtauspalvelujen luottamusmies ja teknisen toimen tsv

hanna.suurholma@varkaus.fi

 

Anu Valtonen

anu.valtonen@varkaus.fi

 

Marjo Iivarinen

marjo.iivarinen@varkaus.fi

 

Varalla: Jouni Karvinen                           puh. 040 720 0957

jouni.karvinen@savas.fi

 

Eläkevastaava:

Annikki Jordan                                            puh. 040 7311955

anu.jordan@kolumbus.fi